Archdale™ 2-Handle Lavatory Knob Handle Kit, Zinc, Luxe Gold/Clear Acrylic
PartBRZHK5367GLCL
MFGHK5367-GLCL
Description
Brizo®, HK5367-GLCL, Lavatory Knob Handle Kit, 2-Handle, Allaria™ Collection, Zinc, Luxe Gold/Clear Acrylic, 2.06 in H x 2.06 in W x 2.25 in L Dimensions, Import
Price/Availability Accessible On Login
- Handles are ADA compliant
| Color Family | Gold |
| Collection | Archdale™ |
| ADA Compliance (Yes/No) | Yes |
| Finish/Color | Luxe Gold/Clear Acrylic |
| Dimensions | 2.06 in H x 2.06 in W x 2.25 in L |
| Domestic/Import | Import |
| Finish | Luxe Gold/Clear Acrylic |
| Material | Zinc |
| Type | 2-Handle |
| Brand | Brizo® |
| Package Width | 3.82 in |
| Package Height | 3.03 in |
| Package Length | 6.06 in |
| Country of Origin | CN |
| Manufacturer | Delta Faucet Company |
| UPC | 195205018971 |
| Manufacturer Part Number | HK5367-GLCL |
ADA compliant
Price/Availability Accessible On Login

Brizo®Archdale™ 2-Handle Lavatory Knob Handle Kit, Zinc, Luxe Gold/Clear Acrylic

