Invari™ Handle Kit, For Invari™ 65378LF-LHP/65378LF-LHP-ECO Widespread Lavatory Faucets, Polished Chrome/Black Crystal
PartBRZHK5376PCBC
MFGHK5376-PCBC
Description
Brizo® Handle Kit, Invari™ Collection, For Use With: Invari™ 65378LF-LHP/65378LF-LHP-ECO Widespread Lavatory Faucets, Polished Chrome/Black Crystal, 2.19 in L x 2.63 in W x 3.25 in H Dimensions, Import
Price/Availability Accessible On Login
- The Invari™ bath collection by Brizo® celebrates a modern revival of classic forms
The Invari™ Bath Collection by Brizo® celebrates a modern revival of classic forms.
| Color Family | Chrome |
| Collection | Invari™ |
| ADA Compliance (Yes/No) | Yes |
| Finish/Color | Polished Chrome/Black Crystal |
| Dimensions | 2.19 in L x 2.63 in W x 3.25 in H |
| Domestic/Import | Import |
| Finish | Polished Chrome/Black Crystal |
| Suitable For Use With | Invari™ 65378LF-LHP/65378LF-LHP-ECO Widespread Lavatory Faucets |
| Brand | Brizo® |
| Package Width | 6.2 in |
| Package Height | 5.2 in |
| UNSPSC | 30181804 |
| Package Length | 12.4 in |
| Country of Origin | CN |
| Manufacturer | Delta Faucet Company |
| UPC | 034449911733 |
| Manufacturer Part Number | HK5376-PCBC |
(2) Knob Handle and O-Rings
Lifetime Limited Warranty on Parts and Finishes or For Commercial Users, for 5 years From Date of Purchase
ADA Compliant
Price/Availability Accessible On Login

Brizo®Invari™ Handle Kit, For Invari™ 65378LF-LHP/65378LF-LHP-ECO Widespread Lavatory Faucets, Polished Chrome/Black Crystal

