Jason Wu Single Lever Handle Kit, For Use With Odin® Model T60P075-L hp Pressure Balance Valve Trim, Zinc, Matte Black
PartBRZHL60P75BL
MFGHL60P75-BL
Description
Brizo® Handle Kit, Single Lever, Jason Wu Collection, For Use With: Odin® Model T60P075-LHP Pressure Balance Valve Trim, Zinc, Matte Black, 2-1/2 in H Dimensions, Import
Price/Availability Accessible On Login
- Handles are
| Color Family | Black |
| Collection | Jason Wu for Brizo™ |
| ADA Compliance (Yes/No) | Yes |
| Finish/Color | Matte Black |
| Dimensions | 2-1/2 in H |
| Domestic/Import | Import |
| Finish | Matte Black |
| Material | Zinc |
| Suitable For Use With | Odin® Model T60P075-LHP Pressure Balance Valve Trim |
| Type | Single Lever |
| Brand | Brizo® |
| Package Width | 6.25 in |
| Package Height | 4.2 in |
| UNSPSC | 30181804 |
| Package Length | 11 in |
| Country of Origin | CN |
| Manufacturer | Delta Faucet Company |
| UPC | 034449960854 |
| Manufacturer Part Number | HL60P75-BL |
ADA Compliant
Price/Availability Accessible On Login

Brizo®Jason Wu Single Lever Handle Kit, For Use With Odin® Model T60P075-L hp Pressure Balance Valve Trim, Zinc, Matte Black

