Shower Stall, 36 x 36 x 76 in, Center Drain, Acrylic, White
PartAQT3636CS
MFG3636CS-WH
Description
Aquatic 3636CS-WH Shower Stall, 36 x 36 x 76 in, Center Drain, Acrylic, White
Price/Availability Accessible On Login
Documentation
| Type | Shower Stall |
| Color Family | White |
| Material | Acrylic |
| Drain Location | Center |
| ADA Compliance (Yes/No) | No |
| Length | 36 in |
| Width | 36 in |
| Height | 76 in |
| Finish/Color | White |
| Brand | Aquatic |
| Manufacturer | Aquatic |
| Manufacturer Part Number | 3636CS-WH |
Price/Availability Accessible On Login
Documentation

AquaticShower Stall, 36 x 36 x 76 in, Center Drain, Acrylic, White

