Odin® Two Low Lever Handle, For Use With Models 65375LF-LHP/65375LF-LHP-ECO Widespread Lavatory Faucets, Zinc, Luxe Gold
PartBRZHL5373GL
MFGHL5373-GL
Description
Brizo® Handle, Two Low Lever, Odin® Collection, For Use With: Models 65375LF-LHP/65375LF-LHP-ECO Widespread Lavatory Faucets, Zinc, Luxe Gold, 2-3/8 in H Dimensions, Import
Price/Availability Accessible On Login
- Handles are
| Color Family | Gold |
| Collection | Odin® |
| ADA Compliance (Yes/No) | Yes |
| Finish/Color | Luxe Gold |
| Dimensions | 2-3/8 in H |
| Domestic/Import | Import |
| Finish | Luxe Gold |
| Material | Zinc |
| Suitable For Use With | Models 65375LF-LHP/65375LF-LHP-ECO Widespread Lavatory Faucets |
| Type | Two Low Lever |
| Brand | Brizo® |
| Package Width | 6.75 in |
| Package Height | 10.75 in |
| UNSPSC | 30181804 |
| Package Length | 13.25 in |
| Country of Origin | CN |
| Manufacturer | Delta Faucet Company |
| UPC | 034449963237 |
| Manufacturer Part Number | HL5373-GL |
ADA Compliant|PROP65: This product can expose you to Lead, which is known to the State of California to cause cancer and birth defects or other reproductive harm. For more information go to www.P65Warnings.ca.gov.
Price/Availability Accessible On Login

Brizo®Odin® Two Low Lever Handle, For Use With Models 65375LF-LHP/65375LF-LHP-ECO Widespread Lavatory Faucets, Zinc, Luxe Gold

