DWV Double Combination Wye and 45 deg Elbow, 2 x 1-1/2 x 1-1/2 in, C, Copper
PartCFDDCOMB2112
MFGCFDDCOMB2112
Description
DWV Double Combination Wye and 45 deg Elbow, 2 x 1-1/2 x 1-1/2 in, C, Copper
Price/Availability Accessible On Login
| Fitting/Connector Type | Combination Wye and 45 deg Elbow |
| Nominal Size | 2 x 1-1/2 x 1-1/2 in |
| Type | Double |
| End Style | C |
| Material | Copper |
| Brand | Approved Vendors |
| Package Width | 10.5 in |
| Package Height | 14.625 in |
| Package Length | 18.5 in |
| Manufacturer | Approved Vendors |
| Manufacturer Part Number | CFDDCOMB2112 |
California Provision: WARNING: This product can expose you to chemicals including lead, which is known to the State of California to cause cancer and birth defects or other reproductive harm. For more information go to www.P65Warnings.ca.gov. | PROP65: This product can expose you to chemicals including lead, which is known to the State of California to cause cancer and birth defects or other reproductive harm. For more information go to www.P65Warnings.ca.gov
Price/Availability Accessible On Login

Approved VendorsDWV Double Combination Wye and 45 deg Elbow, 2 x 1-1/2 x 1-1/2 in, C, Copper

