Eccentric Reducer Coupling, 3/4 x 1/2 in, C, Wrot Copper
PartCFTER3412
MFGCFTER3412
Description
Eccentric Reducer Coupling, 3/4 x 1/2 in, C, Wrot Copper
Price/Availability Accessible On Login
| Fitting/Connector Type | Reducer Coupling |
| Nominal Size | 3/4 x 1/2 in |
| Type | Eccentric |
| End Style | C |
| Material | Wrot Copper |
| Brand | Approved Vendors |
| Package Width | 1.63 in |
| Package Height | 0.97 in |
| Package Length | 0.97 in |
| Manufacturer | Approved Vendors |
| Manufacturer Part Number | CFTER3412 |
MSS SP104 | PROP65: This product can expose you to chemicals including lead, which is known to the State of California to cause cancer and birth defects or other reproductive harm. For more information go to www.P65Warnings.ca.gov
Price/Availability Accessible On Login

Approved VendorsEccentric Reducer Coupling, 3/4 x 1/2 in, C, Wrot Copper

