Dual Line Dual Insulated Line Set, 3/8 in Liquid Line, 5/8 in Suction Line, 1/2 in THK, 30 ft L, White
PartCLSD38581230
MFGCLSD38581230
Description
Dual Line Dual Insulated Line Set, 3/8 in Liquid Line, 5/8 in Suction Line, 1/2 in THK, 30 ft L, White
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Dual Line Dual Insulated |
| Liquid Line Size | 3/8 in |
| Suction Line Size | 5/8 in |
| Length | 30 ft |
| Insulation Thickness | 1/2 in |
| Color | White |
| Suitable For Use With | Ductless Mini-Splits/VRF/Heat Pumps And Unitary Systems |
| Brand | Approved Vendors |
| Manufacturer | Approved Vendors |
| Manufacturer Part Number | CLSD38581230 |
Price/Availability Accessible On Login

Approved VendorsDual Line Dual Insulated Line Set, 3/8 in Liquid Line, 5/8 in Suction Line, 1/2 in THK, 30 ft L, White

