Mop Sink, 1 Basin, 24 x 24 in, Corner Mount, Precast Terrazzo, Gray
PartFIATSBC1610
MFGTSBC-1610
Description
FIATĀ® TSBC-1610 Mop Sink, 1 Basin, 24 x 24 in, Corner Mount, Precast Terrazzo, Gray
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Mop |
| Mounting Type | Corner |
| Number of Basins | 1 |
| Overall Length Range | 23 to 26 in |
| Overall Width Range | 24 to 27-1/2 in |
| Material | Precast Terrazzo |
| Color Family | Gray |
| ADA Compliance (Yes/No) | No |
| Finish/Color | Gray |
| Overall Length | 24 in |
| Overall Width | 24 in |
| Brand | FIATĀ® |
| Manufacturer | Prier Products |
| Manufacturer Part Number | TSBC-1610 |
Price/Availability Accessible On Login

FIAT®Mop Sink, 1 Basin, 24 x 24 in, Corner Mount, Precast Terrazzo, Gray

