Return Air Base
PartGEC68W62
MFG68W62
Description
GE Appliances Return Air Base, For Use With: A952V 2-Stage Variable Speed Gas Furnace, 17-1/2 in Case W
Price/Availability Accessible On Login
Documentation
| Length | 17-1/2 in |
| Width | 17-1/2 in |
| Dimensions | 17-1/2 in Case W |
| Suitable For Use With | A952V 2-Stage Variable Speed Gas Furnace |
| Brand | Ducane⢠|
| Package Width | 18.75 in |
| Package Height | 6 in |
| UNSPSC | 40101800 |
| Alternate Part Number 1 | 605416-02 |
| Package Length | 29.75 in |
| Manufacturer | Allied Air Enterprises |
| UPC | 662551418811 |
| Manufacturer Part Number | 68W62 |
Price/Availability Accessible On Login
Documentation

Ducaneā¢Return Air Base

