Flexible Connector, 1-1/2 in, MNPT, 14 in L, Bronze
PartGFMBRZCT112
MFGBRZCT112
Description
Global-Flex Mfg BRZCT112 Flexible Connector, 1-1/2 in, MNPT, 14 in L, Bronze
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Flexible |
| Nominal Size | 1-1/2 in |
| End Style | MNPT |
| Material | Bronze |
| Length | 14 in |
| Connection Type | MNPT |
| Overall Length | 14 in |
| Series | BM |
| Brand | Global-Flex Mfg |
| UNSPSC | 40172900 |
| Manufacturer | Global Flex, Mfg |
| Manufacturer Part Number | BRZCT112 |
Price/Availability Accessible On Login

Global-Flex MfgFlexible Connector, 1-1/2 in, MNPT, 14 in L, Bronze

