Compression Stem, For Use With Sterling Faucet
PartKIS114574
MFG11-4574
Description
Kissler Compression Stem, For Use With: Sterling Faucet, 4-5/16 in L
Price/Availability Accessible On Login
- 16 point broach
| Type | Standard |
| Dimensions | 4-5/16 in L |
| Suitable For Use With | Sterling Faucet |
| Brand | Kissler |
| Package Width | 4 in |
| Package Height | 1 in |
| UNSPSC | 30181800 |
| Package Length | 7 in |
| Country of Origin | TW |
| Manufacturer | Kissler |
| UPC | 026607032701 |
| Manufacturer Part Number | 11-4574 |
PROP65: WARNING: This product can expose you to chemicals including lead compounds and chromium (hexavalent compounds), which are known to the State of California to caue cancer and birth defects or other reproductive harm. For more information go to www.P65Warnings.ca.gov
Price/Availability Accessible On Login

KisslerCompression Stem, For Use With Sterling Faucet

