Replacement Flush Valve Kit, For Use With K-6428
PartKOH1244399
MFG1244399
Description
Kohler®, 1244399, Flush Valve Kit, Replacement, For Use With: K-6428
Price/Availability Accessible On Login
Documentation
| Type | Repair Kit |
| ADA Compliance (Yes/No) | No |
| Suitable For Use With | K-6428 |
| Brand | Kohler® |
| Package Width | 5.75 in |
| Package Height | 5.75 in |
| Package Length | 14.25 in |
| Manufacturer | Kohler |
| UPC | 885612381217 |
| Manufacturer Part Number | 1244399 |
1 Year
Price/Availability Accessible On Login
Documentation

Kohler®Replacement Flush Valve Kit, For Use With K-6428

