Piston Cover Assembly, For Use With Flushometer Schedule
PartKOH1388294
MFG1388294
Description
Kohler®, 1388294, Cover Assembly, Piston, For Use With: Flushometer Schedule, Specifications: 1.28 gpf
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Piston |
| ADA Compliance (Yes/No) | No |
| Specifications | 1.28 gpf |
| Suitable For Use With | Flushometer Schedule |
| Brand | Kohler® |
| Package Width | 2.26 in |
| Package Height | 2.26 in |
| Package Length | 3.56 in |
| Manufacturer | Kohler |
| UPC | 885612907653 |
| Manufacturer Part Number | 1388294 |
1 Year
Price/Availability Accessible On Login

Kohler®Piston Cover Assembly, For Use With Flushometer Schedule

