Duplex Sewage Ejector System, 1/2 hp, 2 in Outlet, 30 in W, 110 gal Tank, 120 VAC
PartPPSDB112G1
MFGPPSDB112G1
Description
Duplex Sewage Ejector System, 1/2 hp, 2 in Outlet, 30 in W, 110 gal Tank, 120 VAC
Price/Availability Accessible On Login
Documentation
| Type | Duplex Sewage Ejector System |
| Power Rating | 1/2 hp |
| Outlet Size | 2 in |
| Width | 30 in |
| Height | 36 in |
| Tank Capacity | 110 gal |
| Voltage Rating | 120 VAC |
| Brand | Approved Vendors |
| Manufacturer | Approved Vendors |
| Manufacturer Part Number | PPSDB112G1 |
Price/Availability Accessible On Login
Documentation

Approved VendorsDuplex Sewage Ejector System, 1/2 hp, 2 in Outlet, 30 in W, 110 gal Tank, 120 VAC

