Cap, 10 in, Gasket, SDR 35, DWV, PVC
PartPSFGCAP10
MFGPSFGCAP10
Description
Cap, 10 in, Gasket, SDR 35, DWV, PVC
Price/Availability Accessible On Login
| Fitting/Connector Type | Cap |
| Nominal Size | 10 in |
| Material | PVC DWV |
| End Style | Gasket |
| Schedule Rating | SDR 35 |
| Height | 5.5 in |
| Length | 11.85 in |
| Width | 11.85 in |
| Brand | Approved Vendors |
| Manufacturer | Approved Vendors |
| Manufacturer Part Number | PSFGCAP10 |
Videos
Video Link Video
Price/Availability Accessible On Login

Approved VendorsCap, 10 in, Gasket, SDR 35, DWV, PVC

