Eccentric Reducer Coupling, 6 x 4 in, Gasket Joint, SDR 35, DWV, PVC
PartPSFGER64
MFGPSFGER64
Description
Eccentric Reducer Coupling, 6 x 4 in, Gasket Joint, SDR 35, DWV, PVC
Price/Availability Accessible On Login
| Fitting/Connector Type | Reducer Coupling |
| Nominal Size | 6 x 4 in |
| Material | PVC DWV |
| End Style | Gasket |
| Schedule Rating | SDR 35 |
| Height | 7 in |
| Length | 7.5 in |
| Width | 7.5 in |
| Brand | Approved Vendors |
| Manufacturer | Approved Vendors |
| Manufacturer Part Number | PSFGER64 |
Videos
Video Link Video
Price/Availability Accessible On Login

Approved VendorsEccentric Reducer Coupling, 6 x 4 in, Gasket Joint, SDR 35, DWV, PVC

