
Fan/Timer Control Board
PartPSP20054502
MFG20054502
Description
PROSTOCK® 20054502 Fan/Timer Control Board
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Control |
| Brand | PROSTOCK® |
| Package Width | 6.3 in |
| Package Height | 3 in |
| Package Length | 7.7 in |
| Manufacturer | Rheem Manufacturing |
| UPC | 662766316032 |
| Manufacturer Part Number | 20054502 |
Price/Availability Accessible On Login

PROSTOCK®Fan/Timer Control Board