
Model Data Memory Card
PartPSP4710273864
MFG47-102738-64
Description
PROSTOCK® 47-102738-64 Model Data Memory Card
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Memory Card |
| Brand | PROSTOCK® |
| Package Width | 3.1 in |
| Package Height | 2.1 in |
| Package Length | 5.3 in |
| Manufacturer | Rheem Manufacturing |
| UPC | 662766590593 |
| Manufacturer Part Number | 47-102738-64 |
Price/Availability Accessible On Login

PROSTOCK®Model Data Memory Card