
Integrated Furnace Control Board (IFC)
PartPSP6210286004
MFG62-102860-04
Description
PROSTOCK® 62-102860-04 Integrated Furnace Control Board (Ifc)
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Control Board |
| Brand | PROSTOCK® |
| Package Width | 7.55 in |
| Package Height | 2.3 in |
| Package Length | 8.8 in |
| Country of Origin | MX |
| Manufacturer | Rheem Manufacturing |
| UPC | 662766443585 |
| Manufacturer Part Number | 62-102860-04 |
Price/Availability Accessible On Login

PROSTOCK®Integrated Furnace Control Board (IFC)