Price/Availability Accessible On Login
| Type | Trisolator |
| Nominal Size | 3/4 in |
| Material | Felt |
| Inside Diameter | 3/4 in C |
| Length | 6 in |
| Brand | Approved Vendors |
| Manufacturer | Approved Vendors |
| Manufacturer Part Number | PSST34 |
PROP65: This product can expose you to chemicals including: Nickel compounds, which is known to the State of California to cause cancer, and Bisphenol A (BPA), which is known to the State of California to cause birth defects or other reproductive harm. For more information go to www.P65Warnings.ca.gov
Price/Availability Accessible On Login

Approved VendorsTrisolator, 3/4 in, Felt

