255416-43 Chlor-Plus 10 in Carbon Block
PartPTKCP10
MFGPTKCP10
Description
255416-43 Chlor-Plus 10 in Carbon Block
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Drop in 10" |
| Filter Type | Carbon Block |
| Height | 2.9 in |
| Length | 2.85 in |
| Width | 9.9 in |
| Brand | Approved Vendors |
| Manufacturer | Approved Vendors |
| Manufacturer Part Number | PTKCP10 |
Price/Availability Accessible On Login

Approved Vendors255416-43 Chlor-Plus 10 in Carbon Block

