Chlor-Plus 10 in Big Blue Carbon Block
PartPTKCPBB
MFG355752-43
Description
PentekĀ® 355752-43 Chlor-Plus 10 in Big Blue Carbon Block
Price/Availability Accessible On Login
Documentation
| Type | Drop in 10" Big Blue |
| Filter Type | Carbon Block |
| Height | 9.9 in |
| Length | 4.55 in |
| Width | 4.6 in |
| Brand | PentekĀ® |
| Manufacturer | Pentair |
| UPC | 051678014509 |
| Manufacturer Part Number | 355752-43 |
Price/Availability Accessible On Login
Documentation

Pentek®Chlor-Plus 10 in Big Blue Carbon Block

