Rubber Tip, Model K-375R/K-380 Cage Machine, Model KJ-1350/KJ-1750/KJ-3000/KJ-3100/H-10 Jetter and Model K-6200 Drum Machine
PartRGD37962
MFG37962
Description
RIDGID® Rubber Tip, For Use With: Model K-40/K-40B/K-60SP/K-3800 Drain Cleaning Machine, Model K-375R/K-380 Cage Machine, Model KJ-1350/KJ-1750/KJ-3000/KJ-3100/H-10 Jetter and Model K-6200 Drum Machine
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Tip |
| Suitable For Use With | Model K-40/K-40B/K-60SP/K-3800 Drain Cleaning Machine, Model K-375R/K-380 Cage Machine, Model KJ-1350/KJ-1750/KJ-3000/KJ-3100/H-10 Jetter and Model K-6200 Drum Machine |
| Brand | RIDGID® |
| Package Width | 4.5 in |
| Package Height | 1.3 in |
| Package Length | 0.6 in |
| Country of Origin | US |
| Manufacturer | Emerson Electric |
| UPC | 095691379627 |
| Manufacturer Part Number | 37962 |
Lifetime
Price/Availability Accessible On Login

RIDGID®Rubber Tip, Model K-375R/K-380 Cage Machine, Model KJ-1350/KJ-1750/KJ-3000/KJ-3100/H-10 Jetter and Model K-6200 Drum Machine

