Support Hub
PartRGD44017
MFG44017
Description
RIDGID® Support Hub, For Use With: Model K-750 Kollmann® Drum Cleaning Machine and Model K-750R Cage Machine
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Support Hub |
| Suitable For Use With | Model K-750 Kollmann® Drum Cleaning Machine and Model K-750R Cage Machine |
| Brand | RIDGID® |
| Package Width | 18.75 in |
| Package Height | 6.5 in |
| Package Length | 19 in |
| Country of Origin | US |
| Manufacturer | Emerson Electric |
| UPC | 095691440174 |
| Manufacturer Part Number | 44017 |
Lifetime
Price/Availability Accessible On Login

RIDGID®Support Hub

