Screw, For Use With Model 1215/1233/300 Compact Pipe and Bolt Threading Machine, 5/16-18 x 1/2 in
PartRGD54137
MFG54137
Description
RIDGID® Screw, For Use With: Model 1215/1233/300 Compact Pipe and Bolt Threading Machine, 5/16-18 x 1/2 in
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Screws |
| Specifications | 5/16-18 x 1/2 in |
| Suitable For Use With | Model 1215/1233/300 Compact Pipe and Bolt Threading Machine |
| Brand | RIDGID® |
| Package Width | 1 in |
| Package Height | 0.5 in |
| Package Length | 1 in |
| Country of Origin | TW |
| Manufacturer | Emerson Electric |
| UPC | 095691541376 |
| Manufacturer Part Number | 54137 |
Lifetime
Price/Availability Accessible On Login

RIDGID®Screw, For Use With Model 1215/1233/300 Compact Pipe and Bolt Threading Machine, 5/16-18 x 1/2 in

