Nipple Heat Trap (1 in. NPT x 4 in. long)
PartRHEAP131643
MFGAP13164-3
Description
RheemĀ® AP13164-3 Nipple Heat Trap (1 in. NPT x 4 in. long)
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Miscellaneous Part/Accessory |
| Brand | RheemĀ® |
| Package Width | 1.3 in |
| Package Height | 1.25 in |
| Package Length | 4.15 in |
| Country of Origin | US |
| Manufacturer | Rheem Manufacturing |
| UPC | 662766507706 |
| Manufacturer Part Number | AP13164-3 |
Price/Availability Accessible On Login

Rheem®Nipple Heat Trap (1 in. NPT x 4 in. long)

