Ignitor Hot Surface Ignition Kit with Inner Door Gasket
PartRHESP20734
MFGSP20734
Description
RheemĀ® SP20734 Ignitor Hot Surface Ignition Kit with Inner Door Gasket
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Pilot/Igniter |
| Brand | RheemĀ® |
| Package Width | 5.5 in |
| Package Height | 3 in |
| Package Length | 8.5 in |
| Manufacturer | Rheem Manufacturing |
| UPC | 662766505412 |
| Manufacturer Part Number | SP20734 |
Price/Availability Accessible On Login

Rheem®Ignitor Hot Surface Ignition Kit with Inner Door Gasket

