Pilot Assembly Replacement Kit 22VR40FN for 40 ULN Vandal-Resistant Honeywell Vesta
PartRHESP20799
MFGSP20799
Description
RheemĀ® SP20799 Pilot Assembly Replacement Kit 22VR40FN for 40 ULN Vandal-Resistant Honeywell Vesta
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Pilot/Igniter |
| Brand | RheemĀ® |
| Package Width | 12.45 in |
| Package Height | 2.3 in |
| Package Length | 17.15 in |
| Country of Origin | MX |
| Manufacturer | Rheem Manufacturing |
| UPC | 662766529043 |
| Manufacturer Part Number | SP20799 |
Price/Availability Accessible On Login

Rheem®Pilot Assembly Replacement Kit 22VR40FN for 40 ULN Vandal-Resistant Honeywell Vesta

