GEN 5 Leak Sensor / Shut Off Valve Kit
PartRHESP21111
MFGSP21111
Description
RheemĀ® SP21111 GEN 5 Leak Sensor / Shut Off Valve Kit
Price/Availability Accessible On Login
Documentation
| Type | Thermostat/Sensor |
| Brand | RheemĀ® |
| Package Width | 6.35 in |
| Package Height | 4.95 in |
| Package Length | 7.25 in |
| Manufacturer | Rheem Manufacturing |
| UPC | 662766691795 |
| Manufacturer Part Number | SP21111 |
Price/Availability Accessible On Login
Documentation

Rheem®GEN 5 Leak Sensor / Shut Off Valve Kit

