Vertical Vent Cap Termination
PartRHEVVC
MFGRTG20151P
Description
RheemĀ® RTG20151P Vertical Vent Cap Termination
Price/Availability Accessible On Login
| Fitting/Connector Type | Cap/Termination |
| Type | Cap/Termination |
| Height | 13.2 in |
| Length | 8.05 in |
| Width | 11.7 in |
| Brand | RheemĀ® |
| Manufacturer | Rheem Manufacturing |
| UPC | 662766477160 |
| Manufacturer Part Number | RTG20151P |
Price/Availability Accessible On Login

Rheem®Vertical Vent Cap Termination

