Rebuild Kit, For Use With Royal® 1.28 gpf Exposed Water Closet Flushometer
PartSLNA1104ABX
MFG3301157
Description
Sloan® Rebuild Kit, For Use With: Royal® 1.28 gpf Exposed Water Closet Flushometer, Domestic
Price/Availability Accessible On Login
- Manual activation
| Type | Repair Kit |
| ADA Compliance (Yes/No) | No |
| Domestic/Import | Domestic |
| Suitable For Use With | Royal® 1.28 gpf Exposed Water Closet Flushometer |
| Brand | Sloan® |
| Package Width | 3.63 in |
| Package Height | 4 in |
| UNSPSC | 40141636 |
| Alternate Part Number 1 | A-1104-A-BX |
| Package Length | 3.63 in |
| Country of Origin | US |
| Manufacturer | Sloan Valve Company |
| UPC | 671254409705 |
| Manufacturer Part Number | 3301157 |
Drop-In Kit, Vacuum Breaker Repair Kit, Handle Repair Kit and O-Ring
Price/Availability Accessible On Login

Sloan®Rebuild Kit, For Use With Royal® 1.28 gpf Exposed Water Closet Flushometer

