10 x 6 x 6 in Straight Register Boot no PG with 6 in Extension Sealed, 26 ga
PartSMFPH11066
MFGSMFPH11066
Description
10 x 6 x 6 in Straight Register Boot no PG with 6 in Extension Sealed, 26 ga
Price/Availability Accessible On Login
Documentation
| Type | Straight Register Boot |
| Pipe Size | 10 x 6 x 6 in |
| Boot Type | 10 x 6 in |
| Collar Size | 6 in |
| Color | Silver |
| Finish | Galvanized |
| Gauge | 26 ga |
| Material | Steel |
| Nominal Size | 10 x 6 x 6 in |
| Brand | Approved Vendors |
| Package Width | 6 in |
| Package Height | 12.125 in |
| Package Length | 10 in |
| Item Width | 6 in |
| Item Length | 10 in |
| Item Height | 12.125 in |
| Manufacturer | Approved Vendors |
| Manufacturer Part Number | SMFPH11066 |
Price/Availability Accessible On Login
Documentation

Approved Vendors10 x 6 x 6 in Straight Register Boot no PG with 6 in Extension Sealed, 26 ga

