10 x 4 x 4 in 90 deg Long Side Register Boot no PG with 6 in Extension Sealed, 30
PartSMFPH21044
MFGSMFPH21044
Description
10 x 4 x 4 in 90 deg Long Side Register Boot no PG with 6 in Extension Sealed, 30
Price/Availability Accessible On Login
Documentation
| Type | End Register Boot |
| Pipe Size | 10 x 4 x 4 in |
| Boot Type | 10 x 4 in |
| Collar Size | 4 in |
| Color | Silver |
| Finish | Galvanized |
| Gauge | 26 ga |
| Material | Steel |
| Nominal Size | 10 x 4 x 4 in |
| Brand | Approved Vendors |
| Manufacturer | Approved Vendors |
| Manufacturer Part Number | SMFPH21044 |
Price/Availability Accessible On Login
Documentation

Approved Vendors10 x 4 x 4 in 90 deg Long Side Register Boot no PG with 6 in Extension Sealed, 30

