24 x 20 in - 4 in Deep Return Air Boot Blank Sealed, 26 ga
PartSMFRAC2420PG26GA
MFGSMFRAC2420PG26GA
Description
24 x 20 in - 4 in Deep Return Air Boot Blank Sealed, 26 ga
Price/Availability Accessible On Login
Documentation
| Type | Return Air Boot |
| Pipe Size | 24 x 20 in |
| Color | Silver |
| End Style | Flanged |
| Finish | Galvanized |
| Gauge | 26 ga |
| Material | Galvanized Steel |
| Nominal Size | 24 x 20 in |
| Brand | Approved Vendors |
| Package Width | 20.25 in |
| Package Height | 4 in |
| Package Length | 24.25 in |
| Item Width | 20.25 in |
| Item Length | 24.25 in |
| Item Height | 4 in |
| Manufacturer | Approved Vendors |
| Manufacturer Part Number | SMFRAC2420PG26GA |
Price/Availability Accessible On Login
Documentation

Approved Vendors24 x 20 in - 4 in Deep Return Air Boot Blank Sealed, 26 ga

