Tubing, 2 in OD, 20 ft L, 0.65 in THK Wall, 304/304L Stainless Steel
PartSSTA269BA2
MFGSSTA269BA2
Description
Tubing, 2 in OD, 20 ft L, 0.65 in THK Wall, 304/304L Stainless Steel
Price/Availability Accessible On Login
| Nominal Size | 2 in |
| Material | 304/304L Stainless Steel |
| Finish | Bright Annealed |
| Wall Thickness | 0.065 in |
| Outside Diameter | 2 in |
| Brand | Approved Vendors |
| Manufacturer | Approved Vendors |
| Manufacturer Part Number | SSTA269BA2 |
Price/Availability Accessible On Login

Approved VendorsTubing, 2 in OD, 20 ft L, 0.65 in THK Wall, 304/304L Stainless Steel

