Booster Fan Kit, For Use With Lochinvar Model HPA052KD, HPA068KD and HPA082KD Residential Electric Heat Pump Water Heater
PartSTA100131328
MFG100131328
Description
APCOM 100131328 Booster Fan Kit, For Use With: Lochinvar Model HPA052KD, HPA068KD and HPA082KD Residential Electric Heat Pump Water Heater
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Miscellaneous Part/Accessory |
| Suitable For Use With | Lochinvar Model HPA052KD, HPA068KD and HPA082KD Residential Electric Heat Pump Water Heater |
| Brand | APCOM |
| Package Width | 10.35 in |
| Package Height | 12.75 in |
| UNSPSC | 40101800 |
| Package Length | 19.9 in |
| Country of Origin | UA |
| Manufacturer | A. O. Smith |
| UPC | 671657136222 |
| Manufacturer Part Number | 100131328 |
Price/Availability Accessible On Login

APCOMBooster Fan Kit, For Use With Lochinvar Model HPA052KD, HPA068KD and HPA082KD Residential Electric Heat Pump Water Heater

