Solid Anode, 1 in, Magnesium
PartSTA9000921
MFG100108467
Description
APCOM 100108467 Anode, 39-3/4 in Length, Magnesium, 1.05 in Dia Dimensions
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Solid |
| Thread Size | 1 in |
| Material | Magnesium |
| Dimensions | 1.05 in Dia |
| Length | 39-3/4 in |
| Brand | APCOM |
| Package Width | 47.25 in |
| Package Height | 2 in |
| UNSPSC | 40101800 |
| Alternate Part Number 1 | 9000921005 |
| Package Length | 2 in |
| Country of Origin | MX |
| Manufacturer | A. O. Smith |
| UPC | 020363108489 |
| Manufacturer Part Number | 100108467 |
Price/Availability Accessible On Login

APCOMSolid Anode, 1 in, Magnesium

