6-Element Element Conversion, 4000 W/208 VAC
PartSTA9003341005
MFG100109166
Description
APCOM 100109166 Element Conversion, 6-Element, Specifications: 4000 W/208 V AC
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Element |
| Specifications | 4000 W/208 V AC |
| Brand | APCOM |
| Package Width | 17.75 in |
| Package Height | 5.25 in |
| UNSPSC | 40101800 |
| Alternate Part Number 1 | 9003341005 |
| Package Length | 9 in |
| Country of Origin | CN |
| Manufacturer | A. O. Smith |
| UPC | 020363121730 |
| Manufacturer Part Number | 100109166 |
Price/Availability Accessible On Login

APCOM6-Element Element Conversion, 4000 W/208 VAC

