Pilot/Thermopile With Tubing, For Use With XVRL 40 LPG Water Heater
PartSTA9007877005
MFG100093983
Description
APCOM Pilot/Thermopile, For Use With: XVRL 40 LPG Water Heater, Import
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Thermopile |
| Domestic/Import | Import |
| Suitable For Use With | XVRL 40 LPG Water Heater |
| Brand | APCOM |
| Package Width | 8.25 in |
| Package Height | 11.5 in |
| UNSPSC | 40101800 |
| Alternate Part Number 1 | 9007877005 |
| Package Length | 1 in |
| Country of Origin | MX |
| Manufacturer | A. O. Smith |
| UPC | 020363172985 |
| Manufacturer Part Number | 100093983 |
Price/Availability Accessible On Login

APCOMPilot/Thermopile With Tubing, For Use With XVRL 40 LPG Water Heater

