Propane Gas Burner Assembly Kit, 18 in
PartSTA9007911
MFG100112352
Description
APCOM Propane Gas Burner Assembly Kit, For Use With: Models JW850T40P-AV 401, AV50TP Water Heater, 18 in
Price/Availability Accessible On Login
Documentation
- No 51 orifice
| Type | Burner |
| Height | 5.85 in |
| Length | 11.45 in |
| Specifications | 18 in |
| Suitable For Use With | Models JW850T40P-AV 401, AV50TP Water Heater |
| Width | 15.3 in |
| Brand | APCOM |
| UNSPSC | 41102401 |
| Alternate Part Number 1 | 9007911005 |
| Country of Origin | US |
| Manufacturer | A. O. Smith |
| UPC | 020363173333 |
| Manufacturer Part Number | 100112352 |
10 Years
Price/Availability Accessible On Login
Documentation

APCOMPropane Gas Burner Assembly Kit, 18 in

