Blower Prover Switch
PartSTA9008471
MFG100112757
Description
APCOM, 100112757, Blower Prover Switch, 2 in H x 8 in W x 2 in L Dimensions
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Switch |
| Dimensions | 2 in H x 8 in W x 2 in L |
| Brand | APCOM |
| Package Width | 5 in |
| Package Height | 8 in |
| UNSPSC | 40101800 |
| Alternate Part Number 1 | 9008471015 |
| Package Length | 1 in |
| Country of Origin | US |
| Manufacturer | A. O. Smith |
| UPC | 020363178673 |
| Manufacturer Part Number | 100112757 |
For Model BTL 120, 154, 180, 198, 199 and BTL 250(A), 275(A) BTL 310(A), 366(A), 400(A) Series Commercial Gas Water Heater
Price/Availability Accessible On Login

APCOMBlower Prover Switch

