Mineral Tank, 7.8 gal, 8 x 40 in, Black
PartSTFPG840
MFGCH30286-03010203-30
Description
Structural CH30286-03010203-30 Mineral Tank, 7.8 gal, 8 x 40 in, Black
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Mineral |
| Capacity | 7.8 gal |
| Overall Width | 8 in |
| Overall Height | 40 in |
| Color | Black |
| Dimensions | 8 x 40 in |
| Top Size | 2.5 in |
| Brand | Structural |
| Manufacturer | Pentair |
| Manufacturer Part Number | CH30286-03010203-30 |
Price/Availability Accessible On Login

StructuralMineral Tank, 7.8 gal, 8 x 40 in, Black

