1-Way Baseboard Return Grille, 36 x 6 in, 1/3 in Spacing, 3/4 in, Turnback, Steel, White
PartTRU123RW36X06
MFG123RW 36X06
Description
TRUaire⢠123RW 36X06 1-Way Baseboard Return Grille, 36 x 6 in, 1/3 in Spacing, 3/4 in, Turnback, Steel, White
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Floor & Baseboard Grilles & Registers |
| Material | Steel |
| Width | 36 in |
| Height | 6 in |
| Finish/Color | White |
| Blade Spacing | 1/3 in |
| Color | White |
| Brand | TRUaire⢠|
| Manufacturer | RectorSeal |
| UPC | 803492193126 |
| Manufacturer Part Number | 123RW 36X06 |
Price/Availability Accessible On Login

TRUaireā¢1-Way Baseboard Return Grille, 36 x 6 in, 1/3 in Spacing, 3/4 in, Turnback, Steel, White

