Stamped Return Grille, 12 x 30 in, 1/3 in Spacing, Steel, White
PartTRU17312X30
MFG173 12X30
Description
TRUaire⢠173 12X30 Stamped Return Grille, 12 x 30 in, 1/3 in Spacing, Steel, White
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Sidewall/Ceiling Return Grilles |
| Material | Steel |
| Width | 12 in |
| Height | 30 in |
| Finish/Color | White |
| Blade Spacing | 1/3 in |
| Color | White |
| Brand | TRUaire⢠|
| Manufacturer | RectorSeal |
| UPC | 803492181086 |
| Manufacturer Part Number | 173 12X30 |
Price/Availability Accessible On Login

TRUaireā¢Stamped Return Grille, 12 x 30 in, 1/3 in Spacing, Steel, White

