Stamped Face Return Filter Grille, 24 x 24 in, 1/3 in Spacing, 1 in Filter, Molded R6 Insulated Back, Steel, White
PartTRU4061FG2MLD
MFG4061FG-2MLD
Description
TRUaire⢠4061FG-2MLD Stamped Face Return Filter Grille, 24 x 24 in, 1/3 in Spacing, 1 in Filter, Molded R6 Insulated Back, Steel, White
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Lay-In Fixed Bar Return Grilles |
| Material | Steel |
| Width | 24 in |
| Height | 24 in |
| Finish/Color | White |
| Blade Spacing | 1/3 in |
| Color | White |
| Brand | TRUaire⢠|
| Manufacturer | RectorSeal |
| UPC | 803492150099 |
| Manufacturer Part Number | 4061FG-2MLD |
Price/Availability Accessible On Login

TRUaireā¢Stamped Face Return Filter Grille, 24 x 24 in, 1/3 in Spacing, 1 in Filter, Molded R6 Insulated Back, Steel, White

