Stamped Return Grille, 14 x 8 in, 1/3 in Spacing, Aluminum, White
PartTRUA17314X08
MFGA173 14X08
Description
TRUaire⢠A173 14X08 Stamped Return Grille, 14 x 8 in, 1/3 in Spacing, Aluminum, White
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Sidewall/Ceiling Return Grilles |
| Material | Aluminum |
| Width | 14 in |
| Height | 8 in |
| Finish/Color | White |
| Blade Spacing | 1/3 in |
| Color | White |
| Brand | TRUaire⢠|
| Manufacturer | RectorSeal |
| UPC | 803492167745 |
| Manufacturer Part Number | A173 14X08 |
Price/Availability Accessible On Login

TRUaireā¢Stamped Return Grille, 14 x 8 in, 1/3 in Spacing, Aluminum, White

