Bolt Set, 2 in 150#, 304/304L Stainless Steel, Grade A2 (18-8)
PartWBLBKMTRSS3042
MFGWBLBKMTRSS3042
Description
Bolt Set, 2 in 150#, 304/304L Stainless Steel, Grade A2 (18-8)
Price/Availability Accessible On Login
| Nominal Size | 2 in 150# |
| Finish | 304/304L Stainless Steel |
| Grade | A2 (18-8) |
| Insulated (Yes/No) | No |
| Domestic/Import | Import |
| Height | 1.35 in |
| Length | 5.55 in |
| Material | 304/304L Stainless Steel |
| Measurement System | Imperial |
| Width | 7.7 in |
| Brand | Approved Vendors |
| Manufacturer | Approved Vendors |
| Manufacturer Part Number | WBLBKMTRSS3042 |
Price/Availability Accessible On Login

Approved VendorsBolt Set, 2 in 150#, 304/304L Stainless Steel, Grade A2 (18-8)

