Wye, 4 in, Gasketed, C900, DWV, PVC
PartWCPY4
MFGWCPY4
Description
Wye, 4 in, Gasketed, C900, DWV, PVC
Price/Availability Accessible On Login
Documentation
| Fitting/Connector Type | Wye |
| Nominal Size | 4 in |
| Material | PVC DWV |
| End Style | Gasket |
| Schedule Rating | DR18 |
| Height | 6.25 in |
| Length | 12.35 in |
| Width | 16.75 in |
| Brand | Approved Vendors |
| Manufacturer | Approved Vendors |
| Manufacturer Part Number | WCPY4 |
Price/Availability Accessible On Login
Documentation

Approved VendorsWye, 4 in, Gasketed, C900, DWV, PVC

