Compressor Sound Cover Kit
PartGEC14W01
MFG14W01
Description
GE Appliances Compressor Sound Cover Kit, Accessory Type: Accessory, For Use With: Model 4HP14 14 SEER Split System Heat Pump, 30-1/2 in L x 16-1/2 in W x 1/2 in D
Price/Availability Accessible On Login
| Type | Sound Blanket |
| Accessory Type | Accessory |
| Dimensions | 30-1/2 in L x 16-1/2 in W x 1/2 in D |
| Suitable For Use With | Model 4HP14 14 SEER Split System Heat Pump |
| Brand | Ducane™ |
| Package Width | 19 in |
| Package Height | 3 in |
| UNSPSC | 40101800 |
| Alternate Part Number 1 | 100673-02 |
| Package Length | 26 in |
| Manufacturer | Allied Air Enterprises |
| UPC | 662551364293 |
| Manufacturer Part Number | 14W01 |
Price/Availability Accessible On Login

Ducane™Compressor Sound Cover Kit

